Skład

tl_files/Galeria zdjec/druzyna1/stachu.jpg
  Wzrost: 197
Waga: 90
Rok urodzenia: 1994
Ksywa: Stachu
Pozycja na boisku: atakujący
Numer na koszulce: 7
Poprzedni klub: Chemik Bydgoszcz
Miejscowość pochodzenia: Bydgoszcz
Zasięg w ataku/bloku: 340/315

Rafał Stasiński


Atakujący.

 
tl_files/Galeria zdjec/druzyna1/rogu.jpg
  Wzrost: 198
Waga: 105
Rokurodzenia: 1994
Ksywa: Radzio i Rogu
Pozycja na boisku: środkowy
Numer na koszulce: 9
Poprzedni klub: UKS Budowlanka Toruń
Miejscowość pochodzenia: Dębowa Łąka
Zasięg w ataku/bloku: 342/333

Radosław Róg


Środkowy bloku

 
tl_files/Galeria zdjec/druzyna1/turi.jpg
  Wzrost: 197
Waga: 92
Rok urodzenia: 1994
Ksywa: Turysta
Pozycja na boisku: środkowy
Numer na koszulce: 6
Poprzedni klub: Chemik Bydgoszcz
Miejscowość pochodzenia: Bydgoszcz
Zasięg w ataku/bloku: 335/320

Miłosz Lipski


Środkowy bloku

 
tl_files/Galeria zdjec/druzyna1/lewicki.jpg
  Wzrost: 197
Waga: 85 kg
Rok urodzenia: 1996

Ksywa: Lewy

Pozycja na boisku: Rozgrywający
Numer na koszulce: 17
Poprzedni klub: UKS "Piątka" Turek
Miejscowość pochodzenia: Turek
Zasięg w ataku/bloku: 328/315

Łukasz Lewicki


Rozgrywający

 
tl_files/Galeria zdjec/druzyna1/bob.jpg
 

Wzrost: 185
Waga: 85
Rok urodzenia: 1992
Ksywa: Bob/Pióro
Pozycja na boisku: przyjmujący
Numer na koszulce: 8
Poprzedni klub: Chemik Olsztyn
Miejscowość pochodzenia: Kętrzyn
 

Zasięg w ataku/bloku: 330/315

Damian Piórkowski


Przyjmujący

 
tl_files/Galeria zdjec/druzyna1/kogut.jpg
 

Wzrost: 175
Waga: 67kg
Rok urodzenia: 1987
 

Ksywa: Kogut
Pozycja na boisku: libero
Numer na koszulce: 1
Poprzedni klub: KS Gniezno
Miejscowość pochodzenia: Gniezno
Zasięg w ataku/bloku: 310/300

Maciej Janicki


Libero

 
tl_files/Galeria zdjec/druzyna1/jaro.jpg
  Wzrost: 180
Waga: 80kg
Rok urodzenia: 1996

Ksywa: Jaro
Pozycja na boisku: libero
Numer na koszulce: 10
Poprzedni klub: UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina
Miejscowość pochodzenia: Poznań
Zasięg w ataku/bloku: 320/315

Tomasz Jaroszczak


Libero

 
tl_files/Galeria zdjec/druzyna1/rabiega1.jpg
 

Wzrost: 190
Waga: 79 kg
Rok urodzenia: 1997

Ksywa: Krycha, Krispol, Kryspin

Pozycja na boisku: przyjmujący
Numer na koszulce: 4
Poprzedni klub: UKS "Piątka" Turek
Miejscowość pochodzenia: Konin
Zasięg w ataku/bloku: 343/310 

Krystian Rabiega


Przyjmujący

 
tl_files/Galeria zdjec/druzyna1/sas.jpg
  Wzrost: 192
Waga: 84
Rok urodzenia: 1993
Ksywa: Sasik
Pozycja na boisku: Atakujący
Numer na koszulce: 3
Poprzedni klub: Joker Piła/ SMS Piła
Miejscowość pochodzenia: Trzcianka
Zasięg w ataku/bloku 332/308

Przemysław Sas


Przyjmujący, kapitan

 
tl_files/Galeria zdjec/druzyna1/szcze.jpg
  Wzrost: 200
Waga: 103 kg
Rok urodzenia: 1997
 

Ksywa: Radek
Pozycja na boisku: środkowy
Numer na koszulce: 11
Poprzedni klub: UKS Piątka Turek
Miejscowość pochodzenia: Turek
Zasięg w ataku/bloku: 340/330

Radosław Szczeciński


Środkowy bloku

 

Następne spotkanie

tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png VS tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png
Spotkanie:   II RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   25.03.2017
Godzina:   17:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(19:25, 11:25, 23:25)
Spotkanie:   I KOLEJKA
Przeciwnik:   KS Gwardia Wrocław
Data:   01.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Wrocław
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:2 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/olawa.png
(21:25, 16:25, 25:17, 25:17, 15:8)
Spotkanie:   II KOLEJKA
Przeciwnik:   MKS Olavia Oława
Data:   08.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zarow.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(22:25, 17:25, 26:28)
Spotkanie:   III KOLEJKA
Przeciwnik:   UKS Volley Żarów
Data:   15.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Żarów
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 0:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png
(17:25, 17:25, 19:25)
Spotkanie:   IV KOLEJKA
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   22.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wsksobieski.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:19, 25:21, 24:26, 25:23)
Spotkanie:   V KOLEJKA
Przeciwnik:   WKS Sobieski Żagań
Data:   29.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Żagań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/boleslawiec.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:23, 25:17, 24:26, 25:17)
Spotkanie:   VI KOLEJKA
Przeciwnik:   BTS Bolesławiec
Data:   05.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bolesławiec
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 1:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/nowasol.png
(25:22, 16:25, 19:25, 21:25)
Spotkanie:   VII KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   12.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png 3:2 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:15, 24:26, 22:25, 29:27, 15:9)
Spotkanie:   VIII KOLEJKA
Przeciwnik:   OFM Bielawianka Bester Bielawa
Data:   19.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bielawa
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:1 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zielonagora.png
(21:25, 25:19, 25:21, 25:16)
Spotkanie:   IX KOLEJKA
Przeciwnik:   KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data:   26.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 2:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png
(25:18, 25:12, 17:25, 15:25, 12:15)
Spotkanie:   X KOLEJKA
Przeciwnik:   KS Gwardia Wrocław
Data:   03.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/olawa.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(19:25, 21:25, 13:25)
Spotkanie:   XI KOLEJKA
Przeciwnik:   MKS Olavia Oława
Data:   10.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Oława
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zarow.png
(25:9, 25:18, 25:14)
Spotkanie:   XII KOLEJKA
Przeciwnik:   UKS Volley Żarów
Data:   17.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png 3:0 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:22, 25:19, 21:17)
Spotkanie:   XIII KOLEJKA
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   07.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Głogów
tl_files/herby/3_KS CUPRUM MUNDO Lubin.png 3:1 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wsksobieski.png
(25:19, 18:25, 25:13, 25:19)
Spotkanie:   XIV KOLEJKA
Przeciwnik   WKS Sobieski Żagań
Data:   19.01.2016r.
Godzina:   17:00
Miejsce:   ul. Młyńska 15 Poznań
tl_files/herby/3_KS CUPRUM MUNDO Lubin.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/boleslawiec.png
(25:18, 25:17, 25:21)
Spotkanie:   XV KOLEJKA
Przeciwnik   BTS Bolesławiec
Data:   21.01.2017r.
Godzina:   19:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/nowasol.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:17, 21:25, 25:17, 25:19)
Spotkanie:   XVI KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   28.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Nowa Sól
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 2:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png
 (19:25, 25:23, 25:16, 21:25, 10:15)
Spotkanie:   XVII KOLEJKA
Przeciwnik:   OFM Bester Bielawa
Data:   11.01.2017
Godzina:   14:30
Miejsce:   ul. Młyńska 15, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zielonagora.png 3:2 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(28:26, 18:25, 17:25, 25:22, 15:7)
Spotkanie:   XVIII KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   28.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Nowa Sól
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png
(25:22,25:15,25,15)
Spotkanie:   I RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   OFM Bester Bielawa
Data:   04.03.2017
Godzina:   19:30
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png 1:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(26:28, 19:25, 25:17, 20:25)
Spotkanie:   I RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   OFM Bielawianka Bester Bielawa
Data:   11.03.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bielawa

Tabela wyników

miejsce drużyna mecze punkty
1 MKST Astra Nowa Sól 18 44
2 SPS Chrobry Głogów 18 41
3 KS Bielawianka Bielawa 18 34
4 WKS Sobieski Arena Żagań 18 31
5 MKS Olavia Oława 18 27
6 AZS UAM Poznań
18 27
7 KU AZS Zielona Góra 18 25
8 KS Gwardia Wrocław 18 21
9 BTS Elektros Bolesławiec 18 18
10 UKS Volley Żarów 18 2

 

Galeria

Plaża wolności

Klub Kibica

Facebook