2014-02-08 09:44

Aktualna tabela wyników

2. kolejka - 08.02.2014
gospodarzgośćwynikwyniki poszczególnych setów
GTPS Gorzów Wlkp. AZS UAM Poznań 3:0 25:21, 26:24, 28:26
Olimpia Sulęcin Morze Bałtyk Szczecin 3:0 25:19, 25:22, 27:25
Tabela:
miejscedrużyna    mecze     punktysetymałe pkt.
1 STS Olimpia Sulęcin        2     15 6:0 158:136
2 KS Morze Bałtyk Szczecin        2      9 3:4 159:153
3 Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski        2      3 3:3 149:152
4 AZS UAM Poznań        2      3 1:6 147:172

źródło: www.siatka.org

2014-01-19 23:29

aktualna tabela po 14 kolejce

Tabela:
miejscedrużyna   meczepunktysetymałe pkt.

zródło: www.siatka.org

1 STS Olimpia Sulęcin   14 35 38:14 1228:1052
2 KS Morze Bałtyk Szczecin   14 34 39:17 1288:1142
3 AZS UAM Poznań   14 27 33:22 1182:1120
4 Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski   14 27 30:21 1153:1061
5 LUKS Wilki Wilczyn   14 21 30:28 1300:1253
6 KS Orzeł Międzyrzecz   14 13 20:33 1132:1197
7 Orion Sulechów   14 10 18:36 1095:1250
8 LO MS Świnoujście   14 1 5:42 848:1151

2014-01-19 23:24

Wyniki 14 kolejki

14. kolejka - 18.01.2014
gospodarzgośćwynikwyniki poszczególnych setów

 

źródło: www.siatka.org

GTPS Gorzów Wlkp.  MS Świnoujście   3:0 25:13, 25:18, 25:19
Wilki Wilczyn  Olimpia Sulęcin   3:1 25:18, 23:25, 26:24, 25:19
Morze Bałtyk Szczecin  Orzeł Międzyrzecz   3:1 21:25, 25:17, 25:22, 25:22
Orion Sulechów  AZS UAM Poznań   1:3 25:19, 16:25, 23:25, 18:25

2014-01-07 15:12

Uwaga! Zmiana godziny i miejsca rozgrywania meczu!

Szanowni Kibice, 

informujemy, że kolejny mecz pomiędzy: AZS UAM Poznań a Orłem Międzyrzecz odbędzie się w sobotę, 11.01. o godzinie18:00  w sali sportowej UAM   NA ULICY MŁYŃSKIEJ 15

Gorąco wszystkich zapraszamy!!!

2014-01-04 20:50

wyniki 12 kolejki

12. kolejka - 04.01.2014
gospodarzgośćwynikwyniki poszczególnych setów
Olimpia Sulęcin  LO MS Świnoujście 3:1 25:8, 25:23, 23:25, 25:11
Morze Bałtyk Szczecin  GTPS Gorzów Wlkp. 3:0 25:14, 25:21, 25:15
Wilki Wilczyn  AZS UAM Poznań 2:3 17:25, 27:25, 25:27, 25:20, 14:16
Orzeł Międzyrzecz  Orion Sulechów 3:1 25:18, 24:26, 26:24, 25:15
























































2013-12-28 20:44

Wyniki Memoriału 2013

Caro Rzeczyca wygrało III Memoriał Siatkarzy im. Tomasza Zajączkowskiego i Wojciecha Małki. Drugie miejsce zajął AZS UAM Poznań, a trzecie Stoczniowiec Gdańsk. W turnieju wzięły udział jeszcze zespoły MKS-u Kalisz, Olimpii Sulęcin i Sobieskiego Żagań.

 

2013-12-23 15:26

III MEMORIAŁ TOMASZA ZAJĄCZKOWSKIEGO I WOJCIECHA MAŁKI

KOMUNIKAT

Studium WFiS UAM, Klub Sportowy KS UAM, Firma Dalkia  i Totalizator Sportowy mają zaszczyt zaprosić na:

III Memoriał Tomasza Zajączkowskiego i Wojciecha Małki

Dyscyplina: siatkówka mężczyzn

Termin: 28.12.2013

Miejsce:  hala sportowa UAM przy ul. Zagajnikowej 9

czytaj więcej....

 

Następne spotkanie

tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png VS tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png
Spotkanie:   II RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   25.03.2017
Godzina:   17:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(19:25, 11:25, 23:25)
Spotkanie:   I KOLEJKA
Przeciwnik:   KS Gwardia Wrocław
Data:   01.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Wrocław
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:2 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/olawa.png
(21:25, 16:25, 25:17, 25:17, 15:8)
Spotkanie:   II KOLEJKA
Przeciwnik:   MKS Olavia Oława
Data:   08.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zarow.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(22:25, 17:25, 26:28)
Spotkanie:   III KOLEJKA
Przeciwnik:   UKS Volley Żarów
Data:   15.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Żarów
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 0:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png
(17:25, 17:25, 19:25)
Spotkanie:   IV KOLEJKA
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   22.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wsksobieski.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:19, 25:21, 24:26, 25:23)
Spotkanie:   V KOLEJKA
Przeciwnik:   WKS Sobieski Żagań
Data:   29.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Żagań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/boleslawiec.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:23, 25:17, 24:26, 25:17)
Spotkanie:   VI KOLEJKA
Przeciwnik:   BTS Bolesławiec
Data:   05.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bolesławiec
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 1:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/nowasol.png
(25:22, 16:25, 19:25, 21:25)
Spotkanie:   VII KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   12.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png 3:2 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:15, 24:26, 22:25, 29:27, 15:9)
Spotkanie:   VIII KOLEJKA
Przeciwnik:   OFM Bielawianka Bester Bielawa
Data:   19.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bielawa
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:1 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zielonagora.png
(21:25, 25:19, 25:21, 25:16)
Spotkanie:   IX KOLEJKA
Przeciwnik:   KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data:   26.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 2:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png
(25:18, 25:12, 17:25, 15:25, 12:15)
Spotkanie:   X KOLEJKA
Przeciwnik:   KS Gwardia Wrocław
Data:   03.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/olawa.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(19:25, 21:25, 13:25)
Spotkanie:   XI KOLEJKA
Przeciwnik:   MKS Olavia Oława
Data:   10.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Oława
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zarow.png
(25:9, 25:18, 25:14)
Spotkanie:   XII KOLEJKA
Przeciwnik:   UKS Volley Żarów
Data:   17.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png 3:0 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:22, 25:19, 21:17)
Spotkanie:   XIII KOLEJKA
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   07.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Głogów
tl_files/herby/3_KS CUPRUM MUNDO Lubin.png 3:1 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wsksobieski.png
(25:19, 18:25, 25:13, 25:19)
Spotkanie:   XIV KOLEJKA
Przeciwnik   WKS Sobieski Żagań
Data:   19.01.2016r.
Godzina:   17:00
Miejsce:   ul. Młyńska 15 Poznań
tl_files/herby/3_KS CUPRUM MUNDO Lubin.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/boleslawiec.png
(25:18, 25:17, 25:21)
Spotkanie:   XV KOLEJKA
Przeciwnik   BTS Bolesławiec
Data:   21.01.2017r.
Godzina:   19:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/nowasol.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:17, 21:25, 25:17, 25:19)
Spotkanie:   XVI KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   28.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Nowa Sól
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 2:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png
 (19:25, 25:23, 25:16, 21:25, 10:15)
Spotkanie:   XVII KOLEJKA
Przeciwnik:   OFM Bester Bielawa
Data:   11.01.2017
Godzina:   14:30
Miejsce:   ul. Młyńska 15, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zielonagora.png 3:2 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(28:26, 18:25, 17:25, 25:22, 15:7)
Spotkanie:   XVIII KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   28.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Nowa Sól
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png
(25:22,25:15,25,15)
Spotkanie:   I RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   OFM Bester Bielawa
Data:   04.03.2017
Godzina:   19:30
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png 1:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(26:28, 19:25, 25:17, 20:25)
Spotkanie:   I RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   OFM Bielawianka Bester Bielawa
Data:   11.03.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bielawa

Tabela wyników

miejsce drużyna mecze punkty
1 MKST Astra Nowa Sól 18 44
2 SPS Chrobry Głogów 18 41
3 KS Bielawianka Bielawa 18 34
4 WKS Sobieski Arena Żagań 18 31
5 MKS Olavia Oława 18 27
6 AZS UAM Poznań
18 27
7 KU AZS Zielona Góra 18 25
8 KS Gwardia Wrocław 18 21
9 BTS Elektros Bolesławiec 18 18
10 UKS Volley Żarów 18 2

 

Galeria

Plaża wolności

Klub Kibica

Facebook