2015-01-01 09:01

IV Memoriał już za nami.

Siatkarski memoriał rozgrywany pod koniec grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej UAM na Morasku dedykowany jest byłemu trenerowi poznańskich siatkarzy Tomaszowi Zajączkowskiemu i byłemu zawodnikowi Wojciechowi Małce. Zajączkowski zginął w wypadku w 2004 roku jadąc z zespołem na turniej o wejście do II ligi. Natomiast Małka przez kilka lat występował w AZS UAM Poznań, ale w 2010 roku przegrał walkę z chorobą nowotworową.

W tym roku o zwycięstwo walczyły zespoły Astra Nowa Sól, AZS UAM Poznań, KU AZS Zielona Góra, MKS Kalisz, Wilki Wilczyn i UKS „Zielone Wzgórza” Murowana Goślina. Memoriał rozpoczął się od uroczystego otwarcia z udziałem rodziny, rektora poznańskiej uczelni prof. dr hab. Bronisława Marciniaka, dyrektor Wydziału Sportu Ewy Bąk, posła Jakuba Rutnickiego, przyjaciół klubu i zespołów. Następnie rozpoczęła się rywalizacja w grupach, po której zespoły walczyły o poszczególne miejsce.

                                                                                                                     więcej

2014-12-26 22:04

IV MEMORIAŁ TOMASZA ZAJĄCZKOWSKIEGO I WOJCIECHA MAŁKI

IV MEMORIAŁ TOMASZA ZAJĄCZKOWSKIEGO I WOJCIECHA MAŁKI

Termin: 28.12.2014 rok (niedziela)

Miejsce:  hala sportowa UAM przy ul. Zagajnikowej 9

Zaproszone zespoły siatkówki mężczyzn z podziałem na grupy (po losowaniu J przez gospodarza turnieju):

GR A                    

  1. Astra Nowa Sól
  2. MKS Kalisz
  3. „Zielone Wzgórza” Murowana Goślina

GR B

  1. KU AZS UZ Zielona Góra
  2. Wilki Wilczyn
  3. AZS UAM Poznań

Harmonogram turnieju:

10.00    „Zielone Wzgórza” Murowana Goślina  – MKS Kalisz (boisko nr 1)

KU AZS Zielona Góra  – Wilki Wilczyn (boisko nr 2)

11.00 Oficjalne otwarcie turnieju

12.00     „Zielone Wzgórza” Murowana Goślina  – Astra Nowa Sól (boisko nr 1)

                 AZS UAM Poznań –  Wilki Wilczyn (boisko nr 2)

13.00 – 14.00 przerwa obiadowa

14.30 - 15.00      Astra Nowa Sól  – MKS Kalisz (boisko nr 1)

AZS UAM Poznań – KU AZS UZ Zielona Góra (boisko nr 2)

16.00  mecz o V miejsce  (boisko nr 2)

16.30  mecz o III miejsce (boisko nr 1)

17.00 mecz o I miejsce (boisko nr 2 - po meczu o V miejsce)

Gorąco Zapraszamy!!!!!

2014-12-20 21:58

Wyniki dwunastej kolejki.

12. kolejka - 20.12.2014
gospodarzgośćwynikwyniki poszczególnych setów
LO MS Świnoujście GTPS Gorzów Wlkp. 1:3 17:25, 14:25, 28:26, 21:25
Olimpia Sulęcin AZS UAM Poznań 3:1 25:14, 23:25, 25:13, 25:21
KS Gniezno Stoczniowiec Gdańsk 2:3 25:27, 25:18, 25:17, 24:26, 13:15
UKS OPP Kołobrzeg Orzeł Międzyrzecz 0:3 19:25, 19:25, 14:25
KS Chełmża SPS Słupsk 3:1 25:21, 25:16, 20:25, 25:19

2014-12-16 17:53

Siatkarze AZS UAM Poznań wiceliderem II ligi

     

Siatkarze AZS UAM Poznań wygrali w sobotni wieczór we własnej hali derby regionu z KS Gniezno 3:1 i są wiceliderem II ligi. Podopieczni Damiana Lisieckiego rok zakończą wyjazdowym spotkaniem z Olimpią Sulęcin, które odbędzie się 20 grudnia.

                                                                                                          więcej.....

2014-12-16 17:46

Tabela po 11 kolejce.

Tabela:
miejscedrużynameczepunktysetymałe pkt.
1 Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski 11 30 33:9 985:825
2 KS Orzeł Międzyrzecz 11 27 30:10 938:784
3 AZS UAM Poznań 11 26 31:14 1032:906
4 STS Olimpia Sulęcin 11 20 25:19 951:930
5 KS Chełmża 11 16 21:24 976:984
6 KS Gniezno 11 15 21:24 973:1001
7 GKS Stoczniowiec Gdańsk 11 11 16:26 902:959
8 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg 11 9 14:27 879:940
9 SPS Słupsk 11 8 11:28 775:912
10 LO MS Świnoujście 11 3 9:30 767:937

 

2014-12-06 21:44

Wyniki dziesiątej kolejki.

10. kolejka - 06.12.2014
gospodarzgośćwynikwyniki poszczególnych setów
LO MS Świnoujście Olimpia Sulęcin 1:3 15:25, 19:25, 25:17, 23:25
KS Gniezno GTPS Gorzów Wlkp. 2:3 21:25, 25:23, 25:16, 15:25, 14:16
UKS OPP Kołobrzeg AZS UAM Poznań 2:3 19:25, 16:25, 26:24, 25:17, 8:15
KS Chełmża Stoczniowiec Gdańsk 3:2 34:32, 15:25, 25:23, 24:26, 15:10
SPS Słupsk Orzeł Międzyrzecz 1:3 20:25, 25:22, 23:25, 20:25

źródło: siatka.org

2014-12-02 18:17

Tabela po 9 kolejce.

Tabela:
miejscedrużynameczepunktysetymałe pkt.
1 Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski 9 26 27:5 779:622
2 KS Orzeł Międzyrzecz 9 21 24:9 766:649
3 AZS UAM Poznań 9 21 25:11 830:719
4 STS Olimpia Sulęcin 9 16 20:15 756:747
5 KS Gniezno 9 14 18:18 780:800
6 KS Chełmża 9 14 18:19 816:793
7 GKS Stoczniowiec Gdańsk 9 10 13:20 697:750
8 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg 9 5 9:23 689:745
9 SPS Słupsk 9 5 7:24 589:723
10 LO MS Świnoujście 9 3 7:24 593:747

 

Następne spotkanie

tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png VS tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png
Spotkanie:   II RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   25.03.2017
Godzina:   17:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(19:25, 11:25, 23:25)
Spotkanie:   I KOLEJKA
Przeciwnik:   KS Gwardia Wrocław
Data:   01.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Wrocław
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:2 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/olawa.png
(21:25, 16:25, 25:17, 25:17, 15:8)
Spotkanie:   II KOLEJKA
Przeciwnik:   MKS Olavia Oława
Data:   08.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zarow.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(22:25, 17:25, 26:28)
Spotkanie:   III KOLEJKA
Przeciwnik:   UKS Volley Żarów
Data:   15.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Żarów
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 0:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png
(17:25, 17:25, 19:25)
Spotkanie:   IV KOLEJKA
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   22.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wsksobieski.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:19, 25:21, 24:26, 25:23)
Spotkanie:   V KOLEJKA
Przeciwnik:   WKS Sobieski Żagań
Data:   29.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Żagań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/boleslawiec.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:23, 25:17, 24:26, 25:17)
Spotkanie:   VI KOLEJKA
Przeciwnik:   BTS Bolesławiec
Data:   05.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bolesławiec
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 1:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/nowasol.png
(25:22, 16:25, 19:25, 21:25)
Spotkanie:   VII KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   12.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png 3:2 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:15, 24:26, 22:25, 29:27, 15:9)
Spotkanie:   VIII KOLEJKA
Przeciwnik:   OFM Bielawianka Bester Bielawa
Data:   19.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bielawa
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:1 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zielonagora.png
(21:25, 25:19, 25:21, 25:16)
Spotkanie:   IX KOLEJKA
Przeciwnik:   KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data:   26.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 2:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png
(25:18, 25:12, 17:25, 15:25, 12:15)
Spotkanie:   X KOLEJKA
Przeciwnik:   KS Gwardia Wrocław
Data:   03.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/olawa.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(19:25, 21:25, 13:25)
Spotkanie:   XI KOLEJKA
Przeciwnik:   MKS Olavia Oława
Data:   10.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Oława
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zarow.png
(25:9, 25:18, 25:14)
Spotkanie:   XII KOLEJKA
Przeciwnik:   UKS Volley Żarów
Data:   17.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png 3:0 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:22, 25:19, 21:17)
Spotkanie:   XIII KOLEJKA
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   07.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Głogów
tl_files/herby/3_KS CUPRUM MUNDO Lubin.png 3:1 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wsksobieski.png
(25:19, 18:25, 25:13, 25:19)
Spotkanie:   XIV KOLEJKA
Przeciwnik   WKS Sobieski Żagań
Data:   19.01.2016r.
Godzina:   17:00
Miejsce:   ul. Młyńska 15 Poznań
tl_files/herby/3_KS CUPRUM MUNDO Lubin.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/boleslawiec.png
(25:18, 25:17, 25:21)
Spotkanie:   XV KOLEJKA
Przeciwnik   BTS Bolesławiec
Data:   21.01.2017r.
Godzina:   19:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/nowasol.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:17, 21:25, 25:17, 25:19)
Spotkanie:   XVI KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   28.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Nowa Sól
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 2:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png
 (19:25, 25:23, 25:16, 21:25, 10:15)
Spotkanie:   XVII KOLEJKA
Przeciwnik:   OFM Bester Bielawa
Data:   11.01.2017
Godzina:   14:30
Miejsce:   ul. Młyńska 15, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zielonagora.png 3:2 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(28:26, 18:25, 17:25, 25:22, 15:7)
Spotkanie:   XVIII KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   28.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Nowa Sól
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png
(25:22,25:15,25,15)
Spotkanie:   I RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   OFM Bester Bielawa
Data:   04.03.2017
Godzina:   19:30
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png 1:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(26:28, 19:25, 25:17, 20:25)
Spotkanie:   I RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   OFM Bielawianka Bester Bielawa
Data:   11.03.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bielawa

Tabela wyników

miejsce drużyna mecze punkty
1 MKST Astra Nowa Sól 18 44
2 SPS Chrobry Głogów 18 41
3 KS Bielawianka Bielawa 18 34
4 WKS Sobieski Arena Żagań 18 31
5 MKS Olavia Oława 18 27
6 AZS UAM Poznań
18 27
7 KU AZS Zielona Góra 18 25
8 KS Gwardia Wrocław 18 21
9 BTS Elektros Bolesławiec 18 18
10 UKS Volley Żarów 18 2

 

Galeria

Plaża wolności

Klub Kibica

Facebook