2015-12-29 14:21

Harmonogram Memoriału 2015

V MEMORIAŁ T. ZAJĄCZKOWSKIEGO i W.MAŁKI  - UAM Poznań 2015

Godzina 10.00

AZS UAM Poznań - LUKS Wilki Wilczyn (boisko nr 1)

Godzina 11.00

Otwarcie Turnieju

Godzina 11.30

Drużyna Tomka i Wojtka - AZS UAM Poznań (boisko nr 1)

STS Olimpia Sulęcin - WKS Sobieski Żagań (boisko nr 2)

Godzina 12.30

WKS Sobieski Żagań - LUKS Wilki Wilczyn (boisko nr 1)

STS Olimpia Sulęcin - Drużyna Tomka i Wojtka (boisko nr 2)

Godzina 13.30

AZS UAM Poznań - STS Olimpia Sulęcin

Godzina 15.30

LUKS Wilki Wilczyn - Drużyna Tomka i Wojtka (boisko nr 1)

AZS UAM Poznań - WKS Sobieski Żagań (boisko nr 2)

Godzina 16.30

WKS Sobieski Żagań - Drużyna Tomka i Wojtka (boisko nr 1)

LUKS Wilki Wilczyn - STS Olimpia Sulęcin (boisko nr 2)

2015-12-28 14:21

V Memoriał Tomasza Zajączkowskiego i Wojciecha Małki

 

Minęło już 11 lat kiedy zginął w tragicznym wypadku trener piłki siatkowej na UAM Tomasz Zajączkowski i 5 lat, kiedy odszedł od nas zawodnik zespołu AZS UAM Wojciech Małka.  
Od 5 lat w związku z tymi tragicznymi wydarzeniami organizujemy Memoriał, ku pamięci wielkich sercem Siatkarzy.
V Memoriał Tomasza Zajączkowskiego i Wojciecha Małki
30 grudnia 2015, hala sportowa UAM ul. Zagajnikowa 9, Poznań
godz. 10:00-18:00

 

Informacje organizacyjne:
Zaproszone zespoły:
1. Sobieski Żagań
2. Olimpia Sulęcin
3. Wilki Wilczyn
4. AZS UAM Poznań
5. Drużyna Tomka i Wojtka
Harmonogram godzinowy:
10.00 pierwsze spotkania
11.00 uroczyste otwarcie turnieju
ok. 18.00 zakończenie turnieju
Partnerami Memoriału są:
Uniwersytet im. A. Mickiewicza  w Poznaniu, Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania oraz firma Veolia.  

 

 

czytaj WIĘCEJ

2015-12-27 21:14

Tabela po 12 kolejce AZS UAM Poznań 2015/2016

Tabela po 12 kolejce:

KS Chełmża

KS Stal Grudziądz

KS Espadon Szczecin

LUKS Wilki Wilczyn

Azs UAM Poznań

UKS OPP Powiat Kołobrzeski

GKS Stoczniowiec Gdańsk

Womiź NTS Trójka Nakło

LO MS Świnoujście

2015-12-12 21:35

Turniej Gwiazdkowy 2015

W dniu 12 grudnia został rozegrany turniej Gwiazdkowy dzieci i drużyn przyjaciół siatkówki.

W rolach głównych wystąpili mali siatkarze ze szkoły: SP 4, SP 29 i SP 34 oraz drużyny Nauczycieli, Urzędu Miasta, Uniwersytetu im. A. Mickiewicza, KM PSP oraz siatkarze VEOLii- partnera wspierającego.

Cały turniej przebiegał w fantastycznej sportowo-świątecznej atmosferze, a zwycięscami zostali:

Urząd Miasta Poznań oraz SP 29

 

Za wspaniałe przeżycia bardzo serdecznie dziękujemy zarówno Siatkarzom jak i Partnerom!!!

2015-01-26 09:31

Mecz AZS UAM Poznań - KS Orzeł Międzyrzecz

Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na kolejne spotkanie Akademików!!!

31 styczeń, sobota o godzinie 16.00

AZS UAM Poznań - KS Orzeł Międzyrzecz

2015-01-26 09:24

Tabela po 15 kolejce.

Tabela:
miejscedrużynameczepunktysetymałe pkt.
1 Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski 15 38 43:16 1384:1185
2 KS Orzeł Międzyrzecz 15 37 41:15 1307:1121
3 STS Olimpia Sulęcin 15 31 37:22 1311:1226
4 AZS UAM Poznań 15 31 39:24 1414:1308
5 KS Chełmża 15 26 32:28 1324:1293
6 KS Gniezno 15 19 27:34 1330:1366
7 GKS Stoczniowiec Gdańsk 15 15 23:36 1273:1354
8 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg 14 11 17:35 1099:1194
9 SPS Słupsk 15 11 16:37 1074:1245
10 LO MS Świnoujście 14 3 11:39 991:1215

źródło: siatka.org

2015-01-26 09:21

Wyniki 15 kolejki.

15. kolejka - 24.01.2015
gospodarzgośćwynikwyniki poszczególnych setów
UKS OPP Kołobrzeg LO MS Świnoujście -:- -:-, -:-, -:-
KS Chełmża KS Gniezno 3:0 25:20, 25:21, 25:23
SPS Słupsk Olimpia Sulęcin 0:3 14:25, 21:25, 21:25
Orzeł Międzyrzecz GTPS Gorzów Wlkp. 3:1 25:21, 25:20, 15:25, 27:25
Stoczniowiec Gdańsk AZS UAM Poznań 3:2 24:26, 27:25, 22:25, 25:23, 15:9

źródło: siatka.org

Następne spotkanie

tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png VS tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png
Spotkanie:   II RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   25.03.2017
Godzina:   17:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(19:25, 11:25, 23:25)
Spotkanie:   I KOLEJKA
Przeciwnik:   KS Gwardia Wrocław
Data:   01.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Wrocław
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:2 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/olawa.png
(21:25, 16:25, 25:17, 25:17, 15:8)
Spotkanie:   II KOLEJKA
Przeciwnik:   MKS Olavia Oława
Data:   08.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zarow.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(22:25, 17:25, 26:28)
Spotkanie:   III KOLEJKA
Przeciwnik:   UKS Volley Żarów
Data:   15.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Żarów
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 0:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png
(17:25, 17:25, 19:25)
Spotkanie:   IV KOLEJKA
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   22.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wsksobieski.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:19, 25:21, 24:26, 25:23)
Spotkanie:   V KOLEJKA
Przeciwnik:   WKS Sobieski Żagań
Data:   29.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Żagań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/boleslawiec.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:23, 25:17, 24:26, 25:17)
Spotkanie:   VI KOLEJKA
Przeciwnik:   BTS Bolesławiec
Data:   05.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bolesławiec
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 1:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/nowasol.png
(25:22, 16:25, 19:25, 21:25)
Spotkanie:   VII KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   12.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png 3:2 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:15, 24:26, 22:25, 29:27, 15:9)
Spotkanie:   VIII KOLEJKA
Przeciwnik:   OFM Bielawianka Bester Bielawa
Data:   19.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bielawa
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:1 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zielonagora.png
(21:25, 25:19, 25:21, 25:16)
Spotkanie:   IX KOLEJKA
Przeciwnik:   KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data:   26.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 2:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png
(25:18, 25:12, 17:25, 15:25, 12:15)
Spotkanie:   X KOLEJKA
Przeciwnik:   KS Gwardia Wrocław
Data:   03.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/olawa.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(19:25, 21:25, 13:25)
Spotkanie:   XI KOLEJKA
Przeciwnik:   MKS Olavia Oława
Data:   10.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Oława
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zarow.png
(25:9, 25:18, 25:14)
Spotkanie:   XII KOLEJKA
Przeciwnik:   UKS Volley Żarów
Data:   17.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png 3:0 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:22, 25:19, 21:17)
Spotkanie:   XIII KOLEJKA
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   07.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Głogów
tl_files/herby/3_KS CUPRUM MUNDO Lubin.png 3:1 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wsksobieski.png
(25:19, 18:25, 25:13, 25:19)
Spotkanie:   XIV KOLEJKA
Przeciwnik   WKS Sobieski Żagań
Data:   19.01.2016r.
Godzina:   17:00
Miejsce:   ul. Młyńska 15 Poznań
tl_files/herby/3_KS CUPRUM MUNDO Lubin.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/boleslawiec.png
(25:18, 25:17, 25:21)
Spotkanie:   XV KOLEJKA
Przeciwnik   BTS Bolesławiec
Data:   21.01.2017r.
Godzina:   19:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/nowasol.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:17, 21:25, 25:17, 25:19)
Spotkanie:   XVI KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   28.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Nowa Sól
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 2:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png
 (19:25, 25:23, 25:16, 21:25, 10:15)
Spotkanie:   XVII KOLEJKA
Przeciwnik:   OFM Bester Bielawa
Data:   11.01.2017
Godzina:   14:30
Miejsce:   ul. Młyńska 15, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zielonagora.png 3:2 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(28:26, 18:25, 17:25, 25:22, 15:7)
Spotkanie:   XVIII KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   28.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Nowa Sól
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png
(25:22,25:15,25,15)
Spotkanie:   I RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   OFM Bester Bielawa
Data:   04.03.2017
Godzina:   19:30
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png 1:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(26:28, 19:25, 25:17, 20:25)
Spotkanie:   I RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   OFM Bielawianka Bester Bielawa
Data:   11.03.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bielawa

Tabela wyników

miejsce drużyna mecze punkty
1 MKST Astra Nowa Sól 18 44
2 SPS Chrobry Głogów 18 41
3 KS Bielawianka Bielawa 18 34
4 WKS Sobieski Arena Żagań 18 31
5 MKS Olavia Oława 18 27
6 AZS UAM Poznań
18 27
7 KU AZS Zielona Góra 18 25
8 KS Gwardia Wrocław 18 21
9 BTS Elektros Bolesławiec 18 18
10 UKS Volley Żarów 18 2

 

Galeria

Plaża wolności

Klub Kibica

Facebook