2013-10-23 07:06

Uwaga!! Zmiana miejsca rozegrania sobotniego meczu!!!!

Drodzy Kibice! ZMIANA MIEJSCA ROZGRYWANIA MECZU!

Kolejny mecz AZS UAM Poznań- LUKS Wilki Wilczyn

odbędzie się NA ul. Młyńskiej 15, naprzeciw Aresztu Śledczego. 

sobota 26.10. , godz. 18:00

Gorąco zapraszamy!!!!

2013-10-19 11:28

Wynik ostatniego meczu w Gorzowie.

GTPS Gorzów Wielkopolski - AZS UAM Poznań 3:2 
(16:25, 22:25, 25:18, 25:15, 15:12)

2013-10-14 11:16

Trzecia kolejka za nami.

Podsumowanie:3 kolejka sezonu 2013/2014 II ligi mężczyzn – grupa 1

2013-10-10 12:16

Terminarz spotkań do końca II rundy AZS UAM Poznań.

Przedstawiamy poniżej terminy kolejnych spotkań w Poznaniu :




12.10.2013 AZS UAM Poznań STS Olimpia Sulęcin
26.10.2013 AZS UAM Poznań LUKS Wilki Wilczyn
16.11.2013 AZS UAM Poznań

Orion Sulechów

Na wyjeździe: 

19.10.2013 Rajbud-Meprozet GTPS Gorzów Wlkp. AZS UAM Poznań
9.11.2013 KS Orzeł Międzyrzecz AZS UAM Poznań

II RUNDA: u siebie:

23.11.2013 AZS UAM Poznań LO MS Świnoujście
30.11.2013 AZS UAM Poznań Morze Bałtyk Szczecin
14.12.2013 AZS UAM Poznań Rajbud-Meprozet GTPS Gorzów Wlkp.
11.01.2013 AZS UAM Poznań KS Orzeł Międzyrzecz

na wyjeździe:

7.12.2013 STS Olimpia Sulęcin AZS UAM Poznań
4.01.2014 LUKS Wilki Wilczyn AZS UAM Poznań
18.01.2014 Orion Sulechów AZS UAM Poznań


2013-10-10 11:49

Pierwszy mecz "u siebie"

Drodzy Kibice, zapraszamy serdecznie na pierwszy mecz w Poznaniu: 
AZS UAM Poznań - STS Olimpia Sulęcin 
sobota 12.10. o godzinie 16:00
Hala sportowa UAM na Morasku, ul. Zagajnikowa 9
Bądźcie z nami!!!!

2013-10-10 11:42

Zaczynamy nowy sezon!

Klub AZS UAM Poznań uprzejmie donosi iż..... zaczynamy sezon!!! W najbliższy weekend zagramy dwumecz na wybrzeżu:

LO MS Świnoujście - AZS UAM Poznań

odbędzie się w dniu: 04.10.2013 (piątek) o godz. 16:00 w Hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących Świnoujście ul. Witosa 12 .


KS Morze Bałtyk - AZS UAM Poznań
odbędzie się w dniu: 05.10.2013 r. (sobota) o godz. 16.00 w hali Szczecińskiego Domu Sportu, ul. Wąska 16

Wszystkich ewentualnie tam przebywających gorąco zapraszamy!

2013-04-13 20:46

Jeszcze wszystko przed nami

Jednosezonowa przygoda AZS UAM Poznań z I ligą dobiegła końca. W sobotnim meczu fazy play-out, zespół prowadzony przez Nicolę Vettoriego przegrał 0:3 (22:25, 23:25, 23:25) z zespołem AZS PWSZ Stal Nysa. Ta porażka przesądziła o wyniku rywalizacji do trzech zwycięstw. Jedyny przedstawiciel z Wielkopolski w przyszłym sezonie będzie występował w II lidze.

Następne spotkanie

tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png VS tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png
Spotkanie:   II RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   25.03.2017
Godzina:   17:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(19:25, 11:25, 23:25)
Spotkanie:   I KOLEJKA
Przeciwnik:   KS Gwardia Wrocław
Data:   01.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Wrocław
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:2 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/olawa.png
(21:25, 16:25, 25:17, 25:17, 15:8)
Spotkanie:   II KOLEJKA
Przeciwnik:   MKS Olavia Oława
Data:   08.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zarow.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(22:25, 17:25, 26:28)
Spotkanie:   III KOLEJKA
Przeciwnik:   UKS Volley Żarów
Data:   15.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Żarów
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 0:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png
(17:25, 17:25, 19:25)
Spotkanie:   IV KOLEJKA
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   22.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wsksobieski.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:19, 25:21, 24:26, 25:23)
Spotkanie:   V KOLEJKA
Przeciwnik:   WKS Sobieski Żagań
Data:   29.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Żagań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/boleslawiec.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:23, 25:17, 24:26, 25:17)
Spotkanie:   VI KOLEJKA
Przeciwnik:   BTS Bolesławiec
Data:   05.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bolesławiec
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 1:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/nowasol.png
(25:22, 16:25, 19:25, 21:25)
Spotkanie:   VII KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   12.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png 3:2 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:15, 24:26, 22:25, 29:27, 15:9)
Spotkanie:   VIII KOLEJKA
Przeciwnik:   OFM Bielawianka Bester Bielawa
Data:   19.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bielawa
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:1 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zielonagora.png
(21:25, 25:19, 25:21, 25:16)
Spotkanie:   IX KOLEJKA
Przeciwnik:   KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data:   26.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 2:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png
(25:18, 25:12, 17:25, 15:25, 12:15)
Spotkanie:   X KOLEJKA
Przeciwnik:   KS Gwardia Wrocław
Data:   03.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/olawa.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(19:25, 21:25, 13:25)
Spotkanie:   XI KOLEJKA
Przeciwnik:   MKS Olavia Oława
Data:   10.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Oława
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zarow.png
(25:9, 25:18, 25:14)
Spotkanie:   XII KOLEJKA
Przeciwnik:   UKS Volley Żarów
Data:   17.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png 3:0 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:22, 25:19, 21:17)
Spotkanie:   XIII KOLEJKA
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   07.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Głogów
tl_files/herby/3_KS CUPRUM MUNDO Lubin.png 3:1 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wsksobieski.png
(25:19, 18:25, 25:13, 25:19)
Spotkanie:   XIV KOLEJKA
Przeciwnik   WKS Sobieski Żagań
Data:   19.01.2016r.
Godzina:   17:00
Miejsce:   ul. Młyńska 15 Poznań
tl_files/herby/3_KS CUPRUM MUNDO Lubin.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/boleslawiec.png
(25:18, 25:17, 25:21)
Spotkanie:   XV KOLEJKA
Przeciwnik   BTS Bolesławiec
Data:   21.01.2017r.
Godzina:   19:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/nowasol.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:17, 21:25, 25:17, 25:19)
Spotkanie:   XVI KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   28.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Nowa Sól
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 2:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png
 (19:25, 25:23, 25:16, 21:25, 10:15)
Spotkanie:   XVII KOLEJKA
Przeciwnik:   OFM Bester Bielawa
Data:   11.01.2017
Godzina:   14:30
Miejsce:   ul. Młyńska 15, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zielonagora.png 3:2 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(28:26, 18:25, 17:25, 25:22, 15:7)
Spotkanie:   XVIII KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   28.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Nowa Sól
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png
(25:22,25:15,25,15)
Spotkanie:   I RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   OFM Bester Bielawa
Data:   04.03.2017
Godzina:   19:30
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png 1:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(26:28, 19:25, 25:17, 20:25)
Spotkanie:   I RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   OFM Bielawianka Bester Bielawa
Data:   11.03.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bielawa

Tabela wyników

miejsce drużyna mecze punkty
1 MKST Astra Nowa Sól 18 44
2 SPS Chrobry Głogów 18 41
3 KS Bielawianka Bielawa 18 34
4 WKS Sobieski Arena Żagań 18 31
5 MKS Olavia Oława 18 27
6 AZS UAM Poznań
18 27
7 KU AZS Zielona Góra 18 25
8 KS Gwardia Wrocław 18 21
9 BTS Elektros Bolesławiec 18 18
10 UKS Volley Żarów 18 2

 

Galeria

Plaża wolności

Klub Kibica

Facebook