2014-11-29 18:16

Wyniki dziewiątej kolejki.

9. kolejka - 29.11.2014
gospodarzgośćwynikwyniki poszczególnych setów
Orzeł Międzyrzecz LO MS Świnoujście 3:0 25:17, 26:24, 25:17
SPS Słupsk Stoczniowiec Gdańsk 0:3 15:25, 18:25, 16:25
KS Chełmża AZS UAM Poznań 2:3 25:22, 26:24, 12:25, 21:25, 12:15
UKS OPP Kołobrzeg GTPS Gorzów Wlkp. 1:3 18:25, 20:25, 25:18, 24:26
KS Gniezno Olimpia Sulęcin 3:2 25:27, 18:25, 25:22, 25:22, 15:13

2014-11-22 18:15

Wyniki ósmej kolejki.

8. kolejka - 22.11.2014
gospodarzgośćwynikwyniki poszczególnych setów
LO MS Świnoujście KS Gniezno 1:3 16:25, 26:24, 16:25, 18:25
Olimpia Sulęcin UKS OPP Kołobrzeg 3:0 25:23, 33:31, 26:24
GTPS Gorzów Wlkp. KS Chełmża 3:0 25:21, 25:20, 25:20
AZS UAM Poznań SPS Słupsk 3:0 25:15, 26:24, 25:16
Stoczniowiec Gdańsk Orzeł Międzyrzecz 0:3 19:25, 16:25, 30:32

2014-11-15 18:13

Wyniki siódmej kolejki.

7. kolejka - 15.11.2014
gospodarzgośćwynikwyniki poszczególnych setów
Stoczniowiec Gdańsk LO MS Świnoujście 3:1 16:25, 26:24, 25:10, 25:23
Orzeł Międzyrzecz AZS UAM Poznań 2:3 19:25, 25:19, 25:17, 20:25, 15:17
SPS Słupsk GTPS Gorzów Wlkp. 0:3 19:25, 19:25, 14:25
KS Chełmża Olimpia Sulęcin 3:1 25:18, 21:25, 25:22, 25:10
UKS OPP Kołobrzeg KS Gniezno 3:2 22:25, 25:13, 19:25, 26:24, 15:9

2014-11-08 18:11

Wyniki szóstej kolejki.

6. kolejka - 08.11.2014
gospodarzgośćwynikwyniki poszczególnych setów
LO MS Świnoujście UKS OPP Kołobrzeg 3:0 25:23, 25:23, 25:14
KS Gniezno KS Chełmża 3:1 21:25, 25:23, 25:23, 25:19
Olimpia Sulęcin SPS Słupsk 3:0 25:21, 25:21, 25:20
GTPS Gorzów Wlkp. Orzeł Międzyrzecz 3:2 27:25, 25:20, 23:25, 23:25, 15:13
AZS UAM Poznań Stoczniowiec Gdańsk 3:0 25:14, 25:15, 25:20

2014-10-25 18:09

Wyniki piątej kolejki.

5. kolejka - 25.10.2014
gospodarzgośćwynikwyniki poszczególnych setów
AZS UAM Poznań LO MS Świnoujście 3:1 25:13, 22:25, 25:16, 25:14
Stoczniowiec Gdańsk GTPS Gorzów Wlkp. 1:3 16:25, 25:23, 21:25, 17:25
Orzeł Międzyrzecz Olimpia Sulęcin 2:3 25:14, 17:25, 25:21, 20:25, 9:15
SPS Słupsk KS Gniezno 2:3 25:23, 20:25, 21:25, 25:23, 10:15
KS Chełmża UKS OPP Kołobrzeg 3:1 21:25, 25:19, 25:23, 25:15

2014-10-18 18:04

Wyniki czwartej kolejki.

4. kolejka - 18.10.2014
gospodarzgośćwynikwyniki poszczególnych setów
LO MS Świnoujście KS Chełmża 1:3 19:25, 25:23, 18:25, 19:25
UKS OPP Kołobrzeg SPS Słupsk 3:0 25:14, 25:19, 25:19
KS Gniezno Orzeł Międzyrzecz 0:3 19:25, 17:25, 18:25
Olimpia Sulęcin Stoczniowiec Gdańsk 3:1 25:19, 9:25, 25:9, 25:18
GTPS Gorzów Wlkp. AZS UAM Poznań 3:1 23:25, 25:19, 25:20, 25:21

 

2014-10-11 18:03

Wyniki trzeciej kolejki.

3. kolejka - 11.10.2014
gospodarzgośćwynikwyniki poszczególnych setów
GTPS Gorzów Wlkp. LO MS Świnoujście 3:0 25:14, 25:19, 25:16
AZS UAM Poznań Olimpia Sulęcin 3:2 22:25, 25:20, 25:22, 22:25, 15:10
Stoczniowiec Gdańsk KS Gniezno 0:3 19:25, 26:28, 23:25
Orzeł Międzyrzecz UKS OPP Kołobrzeg 3:0 25:12, 25:15, 25:21
SPS Słupsk KS Chełmża 2:3 25:19, 26:24, 17:25, 23:25, 7:15

Następne spotkanie

tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png VS tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png
Spotkanie:   II RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   25.03.2017
Godzina:   17:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(19:25, 11:25, 23:25)
Spotkanie:   I KOLEJKA
Przeciwnik:   KS Gwardia Wrocław
Data:   01.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Wrocław
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:2 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/olawa.png
(21:25, 16:25, 25:17, 25:17, 15:8)
Spotkanie:   II KOLEJKA
Przeciwnik:   MKS Olavia Oława
Data:   08.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zarow.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(22:25, 17:25, 26:28)
Spotkanie:   III KOLEJKA
Przeciwnik:   UKS Volley Żarów
Data:   15.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Żarów
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 0:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png
(17:25, 17:25, 19:25)
Spotkanie:   IV KOLEJKA
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   22.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wsksobieski.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:19, 25:21, 24:26, 25:23)
Spotkanie:   V KOLEJKA
Przeciwnik:   WKS Sobieski Żagań
Data:   29.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Żagań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/boleslawiec.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:23, 25:17, 24:26, 25:17)
Spotkanie:   VI KOLEJKA
Przeciwnik:   BTS Bolesławiec
Data:   05.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bolesławiec
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 1:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/nowasol.png
(25:22, 16:25, 19:25, 21:25)
Spotkanie:   VII KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   12.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png 3:2 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:15, 24:26, 22:25, 29:27, 15:9)
Spotkanie:   VIII KOLEJKA
Przeciwnik:   OFM Bielawianka Bester Bielawa
Data:   19.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bielawa
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:1 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zielonagora.png
(21:25, 25:19, 25:21, 25:16)
Spotkanie:   IX KOLEJKA
Przeciwnik:   KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data:   26.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 2:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png
(25:18, 25:12, 17:25, 15:25, 12:15)
Spotkanie:   X KOLEJKA
Przeciwnik:   KS Gwardia Wrocław
Data:   03.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/olawa.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(19:25, 21:25, 13:25)
Spotkanie:   XI KOLEJKA
Przeciwnik:   MKS Olavia Oława
Data:   10.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Oława
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zarow.png
(25:9, 25:18, 25:14)
Spotkanie:   XII KOLEJKA
Przeciwnik:   UKS Volley Żarów
Data:   17.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png 3:0 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:22, 25:19, 21:17)
Spotkanie:   XIII KOLEJKA
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   07.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Głogów
tl_files/herby/3_KS CUPRUM MUNDO Lubin.png 3:1 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wsksobieski.png
(25:19, 18:25, 25:13, 25:19)
Spotkanie:   XIV KOLEJKA
Przeciwnik   WKS Sobieski Żagań
Data:   19.01.2016r.
Godzina:   17:00
Miejsce:   ul. Młyńska 15 Poznań
tl_files/herby/3_KS CUPRUM MUNDO Lubin.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/boleslawiec.png
(25:18, 25:17, 25:21)
Spotkanie:   XV KOLEJKA
Przeciwnik   BTS Bolesławiec
Data:   21.01.2017r.
Godzina:   19:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/nowasol.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:17, 21:25, 25:17, 25:19)
Spotkanie:   XVI KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   28.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Nowa Sól
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 2:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png
 (19:25, 25:23, 25:16, 21:25, 10:15)
Spotkanie:   XVII KOLEJKA
Przeciwnik:   OFM Bester Bielawa
Data:   11.01.2017
Godzina:   14:30
Miejsce:   ul. Młyńska 15, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zielonagora.png 3:2 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(28:26, 18:25, 17:25, 25:22, 15:7)
Spotkanie:   XVIII KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   28.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Nowa Sól
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png
(25:22,25:15,25,15)
Spotkanie:   I RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   OFM Bester Bielawa
Data:   04.03.2017
Godzina:   19:30
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png 1:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(26:28, 19:25, 25:17, 20:25)
Spotkanie:   I RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   OFM Bielawianka Bester Bielawa
Data:   11.03.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bielawa

Tabela wyników

miejsce drużyna mecze punkty
1 MKST Astra Nowa Sól 18 44
2 SPS Chrobry Głogów 18 41
3 KS Bielawianka Bielawa 18 34
4 WKS Sobieski Arena Żagań 18 31
5 MKS Olavia Oława 18 27
6 AZS UAM Poznań
18 27
7 KU AZS Zielona Góra 18 25
8 KS Gwardia Wrocław 18 21
9 BTS Elektros Bolesławiec 18 18
10 UKS Volley Żarów 18 2

 

Galeria

Plaża wolności

Klub Kibica

Facebook