2013-04-12 13:22

Przed meczem numer III fazy play-out

Podczas wczorajszej konferencji udało się nam porozmawiać z trenerami Akademików - Nicolą Vettorim oraz Damianem Lisieckim. Przeczytajcie co mają do powiedzenia przed starciem, które zaważy o losach poznańskiej siatkówki na szczeblu pierwszoligowym.

2013-04-11 18:08

Zagrać w najlepszy możliwy sposób

Podsumowanie dwóch spotkań ze Stalą Nysa w fazie play-out pierwszej ligi było tematem konferencji prasowej, jaka miała miejsce w czwartkowe przedpołudnie w hali przy ulicy Zagajnikowej. W spotkaniu z dziennikarzami udział wzięli trener AZS-u Poznań Nicola Vettori, drugi szkoleniowiec Damian Lisiecki oraz zawodnicy Adam Józefczak i Tomasz Walendzik.

2013-04-08 21:11

Pytania bez odpowiedzi

Po pierwszym weekendzie w rywalizacji AZS PWSZ Stal Nysa-AZS UAM Poznań stan rywalizacji wynosi 2:0. W takiej sytuacji w przyszłym tygodniu na własnym parkiecie Akademicy zagrają mecz o wszystko, aby przedłużyć swoje szanse na pozostanie w I lidze. Jak z tym wyzwaniem poradzą sobie zawodnicy Nicoli Vettoriego?

2013-04-06 16:33

Krzysztof Wójcik - wygra ten, kto popełni mniej błędów

Sprawdźcie, co do powiedzenia przed fazą play-out miał szkoleniowiec zespołu Stali Nysa - Krzysztof Wójcik.

2013-04-05 22:55

W Poznaniu walczą o I ligę

W stolicy Wielkopolski sympatycy siatkówki nie zdążyli się jeszcze nacieszyć rozgrywkami na naprawdę wysokim poziomie, a już muszą martwić się o ligowy byt swojej drużyny. Jednak wielu było już na to przygotowanych na samym początku sezonu. Prezent, który spadł z nieba poznaniakom, przerodził się w prawdziwy sprawdzian dla tego zespołu. Na początku kwietnia dowiemy się, czy Akademicy zaliczyli ten egzamin.

2013-04-04 08:50

Przedstawienie rywala - AZS PWSZ Stal Nysa

Koniec rundy zasadniczej I ligi odbił się szerokim echem w środowisku siatkarskiego zaplecza PlusLigi. W szczególności jeden wynik spośród spotkań ostatniej kolejki spowodował, iż  sukces Czarnych Radom został przyćmiony. Trudno się dziwić, skoro zespół, który w poprzednim sezonie pewnie wygrał ligę, teraz będzie zmuszony bronić się przed spadkiem.

2013-04-02 11:20

Kilka ważnych dat

Święta, Święta i po Świętach, a dla nas zaczyna się czas ostatecznych rozstrzygnięć :)

Drodzy Kibice zestawiamy poniżej parę ważnych dat:

Play out'y (gramy do 3 zwycięstw):

AZS UAM Poznań - Stal AZS PWSZ Nysa 
06.04. pierwszy mecz play out na wyjeździe, Nysa ul. Głuchołaska 12
07.04. drugi mecz play out - na wyjeździe, Nysa ul. Głuchołaska 12
13.04. trzeci mecz - w Poznaniu hala UAM na Zagajnikowej 9, godzina 17.30
14.04. czwarty mecz (jeśli będzie taka potrzeba) w Poznaniu hala UAM na Zagajnikowej 9, godz. 17.30
ewentualne rozstrzygnięcie: piąty mecz: 17.04. w Nysie.

Będziemy Was na bieżąco informować!!! W ten weekend trzymajcie za nas kciuki, a w następny zapraszamy na Zagajnikową!!!!!

Następne spotkanie

tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png VS tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png
Spotkanie:   II RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   25.03.2017
Godzina:   17:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(19:25, 11:25, 23:25)
Spotkanie:   I KOLEJKA
Przeciwnik:   KS Gwardia Wrocław
Data:   01.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Wrocław
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:2 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/olawa.png
(21:25, 16:25, 25:17, 25:17, 15:8)
Spotkanie:   II KOLEJKA
Przeciwnik:   MKS Olavia Oława
Data:   08.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zarow.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(22:25, 17:25, 26:28)
Spotkanie:   III KOLEJKA
Przeciwnik:   UKS Volley Żarów
Data:   15.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Żarów
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 0:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png
(17:25, 17:25, 19:25)
Spotkanie:   IV KOLEJKA
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   22.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wsksobieski.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:19, 25:21, 24:26, 25:23)
Spotkanie:   V KOLEJKA
Przeciwnik:   WKS Sobieski Żagań
Data:   29.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Żagań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/boleslawiec.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:23, 25:17, 24:26, 25:17)
Spotkanie:   VI KOLEJKA
Przeciwnik:   BTS Bolesławiec
Data:   05.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bolesławiec
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 1:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/nowasol.png
(25:22, 16:25, 19:25, 21:25)
Spotkanie:   VII KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   12.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png 3:2 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:15, 24:26, 22:25, 29:27, 15:9)
Spotkanie:   VIII KOLEJKA
Przeciwnik:   OFM Bielawianka Bester Bielawa
Data:   19.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bielawa
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:1 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zielonagora.png
(21:25, 25:19, 25:21, 25:16)
Spotkanie:   IX KOLEJKA
Przeciwnik:   KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data:   26.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 2:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png
(25:18, 25:12, 17:25, 15:25, 12:15)
Spotkanie:   X KOLEJKA
Przeciwnik:   KS Gwardia Wrocław
Data:   03.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/olawa.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(19:25, 21:25, 13:25)
Spotkanie:   XI KOLEJKA
Przeciwnik:   MKS Olavia Oława
Data:   10.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Oława
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zarow.png
(25:9, 25:18, 25:14)
Spotkanie:   XII KOLEJKA
Przeciwnik:   UKS Volley Żarów
Data:   17.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png 3:0 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:22, 25:19, 21:17)
Spotkanie:   XIII KOLEJKA
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   07.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Głogów
tl_files/herby/3_KS CUPRUM MUNDO Lubin.png 3:1 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wsksobieski.png
(25:19, 18:25, 25:13, 25:19)
Spotkanie:   XIV KOLEJKA
Przeciwnik   WKS Sobieski Żagań
Data:   19.01.2016r.
Godzina:   17:00
Miejsce:   ul. Młyńska 15 Poznań
tl_files/herby/3_KS CUPRUM MUNDO Lubin.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/boleslawiec.png
(25:18, 25:17, 25:21)
Spotkanie:   XV KOLEJKA
Przeciwnik   BTS Bolesławiec
Data:   21.01.2017r.
Godzina:   19:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/nowasol.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:17, 21:25, 25:17, 25:19)
Spotkanie:   XVI KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   28.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Nowa Sól
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 2:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png
 (19:25, 25:23, 25:16, 21:25, 10:15)
Spotkanie:   XVII KOLEJKA
Przeciwnik:   OFM Bester Bielawa
Data:   11.01.2017
Godzina:   14:30
Miejsce:   ul. Młyńska 15, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zielonagora.png 3:2 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(28:26, 18:25, 17:25, 25:22, 15:7)
Spotkanie:   XVIII KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   28.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Nowa Sól
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png
(25:22,25:15,25,15)
Spotkanie:   I RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   OFM Bester Bielawa
Data:   04.03.2017
Godzina:   19:30
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png 1:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(26:28, 19:25, 25:17, 20:25)
Spotkanie:   I RUNDA PLAY-OFF
Przeciwnik:   OFM Bielawianka Bester Bielawa
Data:   11.03.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bielawa

Tabela wyników

miejsce drużyna mecze punkty
1 MKST Astra Nowa Sól 18 44
2 SPS Chrobry Głogów 18 41
3 KS Bielawianka Bielawa 18 34
4 WKS Sobieski Arena Żagań 18 31
5 MKS Olavia Oława 18 27
6 AZS UAM Poznań
18 27
7 KU AZS Zielona Góra 18 25
8 KS Gwardia Wrocław 18 21
9 BTS Elektros Bolesławiec 18 18
10 UKS Volley Żarów 18 2

 

Galeria

Plaża wolności

Klub Kibica

Facebook