2016-12-30 16:41

VI Memoriał T. Zajączkowskiego i W. Małki

tl_files/Galeria zdjec/VI Memorial/plakat.jpg28 grudnia na hali przy ul. Zagajnikowej odbył się już VI Memoriał Tomasza Zajączkowskiego i Wojciecha Małki. Memoriał miał charakter utrzymania zawodników w formie w przerwie świątecznej. Chodź mimo tego byliśmy świadkami dobrej siatkówki. W Memoriale uczestniczyły sześć zespołów, które chciały pokazać się z jak najlepszej strony. Najlepiej jednak wypadła ekipa z Murowanej Gośliny, która na co dzień zmaga się w 3-cio ligowych potyczkach, a na Memoriale zajęła drugie miejsce! Szczecin reprezentowała młodzież z Espadon Szczecin, która mogła sprawdzić się na tle drugoligowców. Drużny z drugiej ligi, które uczestniczyły w Memoriale to KS Gwardia Wrocław, LUKS Wilki Wilczyn no i my w roli gospodarza. Szóstą drużyną był zespół kolegów i znajomych z boiska Tomasza Zajączkowskiego i Wojciecha Małki.

Końcowa klasyfikacja:
1. LUKS Wilki Wilczyn
2. SKS Murowana Goślina
3. Drużyna Tomka i Wojtka
4. AZS UAM Poznań
5. Gwardia Wrocław
6. Espadon II Szczecin

Nagrody indywidualne:
najlepszy libero – Wojciech Pańka (SKS), 
przyjmujący – Marcin Szczechowicz (Wilki), 
rozgrywający – Bartłomiej Wojnowski (SKS), 
blokujący – Adam Józefczak (Drużyna Tomka i Wojtka), 
atakujący – Michał Paniączyk (Drużyna Tomka i Wojtka), 
MVP – Kamil Radzikowski (Wilki)

Pełna galeria zdjęć TUTAJ

2015-12-29 14:21

Harmonogram Memoriału 2015

V MEMORIAŁ T. ZAJĄCZKOWSKIEGO i W.MAŁKI  - UAM Poznań 2015

Godzina 10.00

AZS UAM Poznań - LUKS Wilki Wilczyn (boisko nr 1)

Godzina 11.00

Otwarcie Turnieju

Godzina 11.30

Drużyna Tomka i Wojtka - AZS UAM Poznań (boisko nr 1)

STS Olimpia Sulęcin - WKS Sobieski Żagań (boisko nr 2)

Godzina 12.30

WKS Sobieski Żagań - LUKS Wilki Wilczyn (boisko nr 1)

STS Olimpia Sulęcin - Drużyna Tomka i Wojtka (boisko nr 2)

Godzina 13.30

AZS UAM Poznań - STS Olimpia Sulęcin

Godzina 15.30

LUKS Wilki Wilczyn - Drużyna Tomka i Wojtka (boisko nr 1)

AZS UAM Poznań - WKS Sobieski Żagań (boisko nr 2)

Godzina 16.30

WKS Sobieski Żagań - Drużyna Tomka i Wojtka (boisko nr 1)

LUKS Wilki Wilczyn - STS Olimpia Sulęcin (boisko nr 2)

2015-12-28 14:21

V Memoriał Tomasza Zajączkowskiego i Wojciecha Małki

 

Minęło już 11 lat kiedy zginął w tragicznym wypadku trener piłki siatkowej na UAM Tomasz Zajączkowski i 5 lat, kiedy odszedł od nas zawodnik zespołu AZS UAM Wojciech Małka.  
Od 5 lat w związku z tymi tragicznymi wydarzeniami organizujemy Memoriał, ku pamięci wielkich sercem Siatkarzy.
V Memoriał Tomasza Zajączkowskiego i Wojciecha Małki
30 grudnia 2015, hala sportowa UAM ul. Zagajnikowa 9, Poznań
godz. 10:00-18:00

 

Informacje organizacyjne:
Zaproszone zespoły:
1. Sobieski Żagań
2. Olimpia Sulęcin
3. Wilki Wilczyn
4. AZS UAM Poznań
5. Drużyna Tomka i Wojtka
Harmonogram godzinowy:
10.00 pierwsze spotkania
11.00 uroczyste otwarcie turnieju
ok. 18.00 zakończenie turnieju
Partnerami Memoriału są:
Uniwersytet im. A. Mickiewicza  w Poznaniu, Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania oraz firma Veolia.  

 

 

czytaj WIĘCEJ

2015-12-27 21:14

Tabela po 12 kolejce AZS UAM Poznań 2015/2016

Tabela po 12 kolejce:

KS Chełmża

KS Stal Grudziądz

KS Espadon Szczecin

LUKS Wilki Wilczyn

Azs UAM Poznań

UKS OPP Powiat Kołobrzeski

GKS Stoczniowiec Gdańsk

Womiź NTS Trójka Nakło

LO MS Świnoujście

2015-12-12 21:35

Turniej Gwiazdkowy 2015

W dniu 12 grudnia został rozegrany turniej Gwiazdkowy dzieci i drużyn przyjaciół siatkówki.

W rolach głównych wystąpili mali siatkarze ze szkoły: SP 4, SP 29 i SP 34 oraz drużyny Nauczycieli, Urzędu Miasta, Uniwersytetu im. A. Mickiewicza, KM PSP oraz siatkarze VEOLii- partnera wspierającego.

Cały turniej przebiegał w fantastycznej sportowo-świątecznej atmosferze, a zwycięscami zostali:

Urząd Miasta Poznań oraz SP 29

 

Za wspaniałe przeżycia bardzo serdecznie dziękujemy zarówno Siatkarzom jak i Partnerom!!!

2015-01-26 09:31

Mecz AZS UAM Poznań - KS Orzeł Międzyrzecz

Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na kolejne spotkanie Akademików!!!

31 styczeń, sobota o godzinie 16.00

AZS UAM Poznań - KS Orzeł Międzyrzecz

Następne spotkanie

tl_files/herby/3_KS CUPRUM MUNDO Lubin.png VS tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/boleslawiec.png

Spotkanie:   XV KOLEJKA
Przeciwnik   BTS Bolesławiec
Data:   21.01.2017r.
Godzina:   16:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(19:25, 11:25, 23:25)
Spotkanie:   I KOLEJKA
Przeciwnik:   KS Gwardia Wrocław
Data:   01.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Wrocław
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:2 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/olawa.png
(21:25, 16:25, 25:17, 25:17, 15:8)
Spotkanie:   II KOLEJKA
Przeciwnik:   MKS Olavia Oława
Data:   08.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zarow.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(22:25, 17:25, 26:28)
Spotkanie:   III KOLEJKA
Przeciwnik:   UKS Volley Żarów
Data:   15.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Żarów
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 0:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png
(17:25, 17:25, 19:25)
Spotkanie:   IV KOLEJKA
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   22.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wsksobieski.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:19, 25:21, 24:26, 25:23)
Spotkanie:   V KOLEJKA
Przeciwnik:   WKS Sobieski Żagań
Data:   29.10.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Żagań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/boleslawiec.png 3:1 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:23, 25:17, 24:26, 25:17)
Spotkanie:   VI KOLEJKA
Przeciwnik:   BTS Bolesławiec
Data:   05.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bolesławiec
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 1:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/nowasol.png
(25:22, 16:25, 19:25, 21:25)
Spotkanie:   VII KOLEJKA
Przeciwnik:   MKST Astra Nowa Sól
Data:   12.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/bielawa.png 3:2 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:15, 24:26, 22:25, 29:27, 15:9)
Spotkanie:   VIII KOLEJKA
Przeciwnik:   OFM Bielawianka Bester Bielawa
Data:   19.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Bielawa
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:1 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zielonagora.png
(21:25, 25:19, 25:21, 25:16)
Spotkanie:   IX KOLEJKA
Przeciwnik:   KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data:   26.11.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 2:3 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png
(25:18, 25:12, 17:25, 15:25, 12:15)
Spotkanie:   X KOLEJKA
Przeciwnik:   KS Gwardia Wrocław
Data:   03.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/olawa.png 0:3 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(19:25, 21:25, 13:25)
Spotkanie:   XI KOLEJKA
Przeciwnik:   MKS Olavia Oława
Data:   10.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   Oława
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wroclaw.png 3:0 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/zarow.png
(25:9, 25:18, 25:14)
Spotkanie:   XII KOLEJKA
Przeciwnik:   UKS Volley Żarów
Data:   17.12.2016
Godzina:   18:00
Miejsce:   ul. Zagajnikowa 9, Poznań
tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/spschrobryglogow.png 3:0 tl_files/slider/NEW_5.jpg
(25:22, 25:19, 21:17)
Spotkanie:   XIII KOLEJKA
Przeciwnik:   SPS Chrobry Głogów
Data:   07.01.2017
Godzina:   18:00
Miejsce:   Głogów
tl_files/herby/3_KS CUPRUM MUNDO Lubin.png 3:1 tl_files/Galeria zdjec/materialy mecze/wsksobieski.png
(13:25, 25:22, 25:23, 25:20)
Spotkanie:   XIV KOLEJKA
Przeciwnik   WKS Sobieski Żagań
Data:   19.01.2016r.
Godzina:   17:00
Miejsce:   ul. Młyńska 15 Poznań

Tabela wyników

miejsce drużyna mecze punkty
1 SPS Chrobry Głogów 14 34
2 MKST Astra Nowa Sól 14 34
3 KS Bielawianka Bielawa 13 28
4 WKS Sobieski Arena Żagań 14 27
5 AZS UAM Poznań 14 22
6 KU AZS Zielona Góra
14 19
7 MKS Olavia Oława 13 18
8 BTS Elektros Bolesławiec 14 12
9 KS Gwardia Wrocław 14 11
10 UKS Volley Żarów 14 2

 

Galeria

Plaża wolności

Klub Kibica

Facebook